Lifestyle

Pas gati një muaji, zbulohet shkaku i vdekjes së motrës së Kris Jenner

pas gati nje muaji zbulohet shkaku i vdekjes se motres se kris jenner
pas gati nje muaji zbulohet shkaku i vdekjes se motres se kris jenner

Pas gati një muaji, më në fund është zbuluar shkaku i vdekjes së motrës së Kris Jenner, Karen Houghton.

Motra 65-vjeçare e Kris u raportua e vdekur nga zyrtarët e San Diego County në San Marcos, muajin e kaluar.

TMZ raportoi se certifikata e vdekjes së Karen përmend arrestin kardiak dhe aritminë e papritur kardiake si shkakun zyrtar të vdekjes së saj. Dokumenti përmend gjithashtu diabetin e tipit 2 si një shkak dytësor themelor, sipas TMZ.

Me rastin e vdekjes së saj, Kris ndau një sërë foto kujtimesh me Karen dhe shkroi:

“Me zemrën e thyer dhe pikëllimin më të thellë ndaj që motra ime Karen ndërroi jetë papritur dje”, tha Kris. “Zemra ime dhemb për nënën time MJ dhe mbesën time Natalie dhe lutemi që Zoti të na udhëheqë të gjithëve në këtë kohë të vështirë. Karen ishte e bukur brenda dhe jashtë.

Ajo ishte gjithmonë mirënjohëse për jetën e saj dhe vlerësonte familjen dhe miqtë e saj dhe veçanërisht vajzën e saj të bukur. Vdekja e Karen është një kujtesë se jeta është kaq e shkurtër dhe e çmuar dhe se e nesërmja nuk premtohet kurrë. Ne duhet t’u tregojmë atyre që i duam sa shumë ne i duam ata, të dua motra ime e bukur.”

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts