Lifestyle Shqiperia

Pas sherrit të dhunshëm, sot seanca për zgjidhjen e martesës së Princ Lekës me Elia Zaharinë

pas sherrit te dhunshem sot seanca per zgjidhjen e marteses se princ lekes me elia zaharine
pas sherrit te dhunshem sot seanca per zgjidhjen e marteses se princ lekes me elia zaharine

Teksa të dy janë pajisur me urdhra mbrojtjeje, pas një sherri të dhunshëm që agravoi dhe në përplasje fizike, sot do të mbahet seanca për zgjidhjen e martesës mes Princ Lekës dhe aktores Elia Zaharia.

Pak ditë më parë, ish-çifti u përplasen fizikisht pas pretendimeve se Leka Zogu i kishte dhunuar babain aktores së njohur. Video e sherrit të tyre bëri xhiron e rrjetit.

Kujtojmë se Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë një vajza nga martesa e tyre, ndërsa prej disa kohësh jetojnë të ndarë dhe kanë nisur procesin e divorcit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts