Sport

Përkrahja në ndeshjen ndaj Partizanit, Vllaznia falenderon tifozët

perkrahja ne ndeshjen ndaj partizanit vllaznia falenderon tifozet
perkrahja ne ndeshjen ndaj partizanit vllaznia falenderon tifozet

Vllaznia  barazoi në “Air Albania” ndaj Partizanit dhe mbajti vendin e dytë në renditje. Nuk munguan tifozët kuqeblu, që si gjithnjë mbështetën skuadrën e zemrës. Klubi i Vllaznisë i falënderon të gjithë tifozët që udhëtuan nga Shkodra, por edhe ata që jetojnë në Tiranë, për mbështetjen që i bëjnë skuadrës.

Postimi i klubit:

“Ashtu si çdo herë tjetër, edhe mbrëmë në ndeshjen ndaj Partizanit, ata ishin aty. Për të mbështetur Vllazninë, skuadrën e tyre të zemrës, në një përballje shumë interesante të kampionatit. Dhe me siguri që do të jenë pranë saj edhe në ndeshjet e mbetura deri në fund të këtij sezoni dhe në fund të gëzojmë të gjithë së bashku.”

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts