Shqiperia

Po punonte në një kantier ndërtimi, 55-vjeçari bie dhe gjen vdekjen. Policia jep detaje

po punonte ne nje kantier ndertimi 55 vjecari bie dhe gjen vdekjen policia jep detaje
po punonte ne nje kantier ndertimi 55 vjecari bie dhe gjen vdekjen policia jep detaje

Një 55-vjeçar ka gjetur vdekjen në një kantier ndërtimi në Tiranë. Policia tha se viktima është Sinan Baci, i cili është aksidentuar në zonën e quajtur Kodra e Diellit.

“Më datë 03.04.2024, rreth orës 09:00, te Kodra e Diellit, në një kantier ndërtimi, ka rënë nga lartësia e objektit ku ishte duke punuar, shtetasi S. B., 55 vjeç. Si pasojë e dëmtimeve të marra, ky shtetas ka humbur jetën në spital, rreth orës 13:10. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, sqaroi policia.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts