Bota

Princesha Kate Middleton me kancer, Mbreti Charles: Krenar për guximin e saj

princesha kate middleton me kancer mbreti charles krenar per guximin e saj
princesha kate middleton me kancer mbreti charles krenar per guximin e saj

Pallati mbretëror Buckingham ka reaguar pas deklaratës së Kate Middleton se ajo vuan nga kanceri, duke thënë se Mbreti Charles ka qenë në kontakt të ngushtë me Princeshën e Uellsit javët e fundit pas qëndrimit të tyre në spital.

Mbreti Ă«shtĂ« “shumĂ« krenar pĂ«r Kate pĂ«r guximin e saj pĂ«r tĂ« folur ashtu siç bĂ«ri,” tha pallati, duke e pĂ«rshkruar princeshĂ«n si “nusja e dashur e monarkut”.

Mbreti dhe MbretĂ«resha “do tĂ« vazhdojnĂ« tĂ« ofrojnĂ« dashurinĂ« dhe mbĂ«shtetjen e tyre pĂ«r tĂ« gjithĂ« familjen gjatĂ« kĂ«saj kohe tĂ« vĂ«shtirĂ«â€.

(BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts