Shqiperia

Pronari e kishte parkuar poshtë pallatit, vidhet mjeti luksoz në Durrës (FOTO)

pronari e kishte parkuar poshte pallatit vidhet mjeti luksoz ne durres foto

Një automjet luksoz është grabitur nga persona ende të paidentifikuar gjatë natës sot në Durrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 3:30 në lagjen nr. 4, afër portit të Durrësit.

Ka qenë pikërisht pronari i ‘Range Rover Evogue’, shtetasi Herald Dervishi ai që ka bërë denoncimin në BalkanWeb, ndërsa thekson se makinën e kishte parkuar poshtë pallatit.

Mësohet se pronari i mjetit ka bërë denoncim në polici, ndërsa kjo e fundit ka marrë dhe kamerat e sigurisë së bizneseve, për të bërë të mundur identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts