Lifestyle

“Sa ke rezistuar pa bërë s*ks”? Meri Shehu habit me deklaratën në “Big Brother VIP”: Unë mund të rezistoj…

sa ke rezistuar pa bere sks meri shehu habit me deklaraten ne big brother vip une mund te rezistoj
sa ke rezistuar pa bere sks meri shehu habit me deklaraten ne big brother vip une mund te rezistoj

TIRANE

Meri Shehu teksa po bisedonte me banorët në “Big Brother VIP”, iu ka përgjigjur pyetjes “pikante” të Romeo Veshaj.

“Sa ke rezistuar pa bërë marrëdhënie seksuale?”– ishte pyetja e drejtura nga moderatori.

Fillimisht astrologia hezitoi të përgjigjej, ndërsa më pas tha se nuk e ka shumë problem pasi mund të rezistojë 2 deri në 3 vite.

Romeo dhe Arta kanë ngelur të habitur nga deklarata e banores, teksa këngëtarja u shpreh se një femër nuk mundet që të qëndrojë aq gjatë pa kryer marrëdhënie seksuale.

Pjesë nga biseda:

Romeo: Sa ke rezistuar pa bërë marrëdhënie seksuale?

Meri: Unë më gjatë? Pse këto muhabete do bëjmë ne?

Romeo: Fol o zemër

Meri: Unë mund të rezistoj edhe 2-3 vjet

Arta: Një femër mund të rezistojë deri në 2-3 vjet po të jetë normal? S’ka shanse

Meri: Po mundet, pse çfarë do bëje ti nëse nuk do të kishe gjetur partnerin e duhur?

Arta: Po s’ka shanse moj që një femër të qëndrojë 2-3 vite, as një vii

Meri: Po ta them unë që po

Arta: Një femër që është normal po them

Meri: Po pra, na ka ndodhur edhe 2-3 vite. Po ato që iu ka vdekur burri çfarë bëjnë?

Arta: Bëjnë…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts