Shqiperia

Samiti BE-Ballkani Perëndimor, Rama dhe pjesëmarrësit bëjnë foton familjare

samiti be ballkani perendimor rama dhe pjesemarresit bejne foton familjare
samiti be ballkani perendimor rama dhe pjesemarresit bejne foton familjare

Ashtu si dje, pjesëmarrësit në samitin e Ballkanit Perëndimor me BE, kanë bërë dhe foton familjare, siç e përcakton edhe protokolli.

Të pranishmit, presidentë e kryeministra, por dhe përfaqësues institucionesh me rëndësi, ku nuk mund të mungonte dhe i zoti i shtëpisë, Edi Rama, kanë bërë foton dhe më pas janë futur në samit për të vijuar diskutimet e tyre. Samiti po mbahet, ashtu si dje, në ambientet e Pallatit të Kongreseve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts