Shqiperia

Shëngjin, 2-vjeçari afgan mbytet në shatërvanin e kompleksit ku jeton me familjen

shengjin 2 vjecari afgan mbytet ne shatervanin e kompleksit ku jeton me familjen
shengjin 2 vjecari afgan mbytet ne shatervanin e kompleksit ku jeton me familjen

Një i mitur afgan është mbytur mbrëmjen e shkuar në një shatërvan në kompleksin ku jeton.

“Mbrëmjen e djeshme, aksidentalisht, duke luajtur, është mbytur në ujin e shatërvanit të kompleksit ku ishte akomoduar përkohësisht, një i mitur afgan, 2 vjeç.

Grupi i posaçëm hetimor i ngritur për këtë rast, po punon për të dokumentuar me prova ligjore rrethanat”, sqaroi policia.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts