Shqiperia

I gjetën shufër metalike në makinë, arrestohet 60-vjeçari në Sarandë (Emri)

i gjeten shufer metalike ne makine arrestohet 60 vjecari ne sarande emri
i gjeten shufer metalike ne makine arrestohet 60 vjecari ne sarande emri

Policia në Sarandë ka arrestuar 60-vjeçarin Agim Lika, pasi i është gjendur një shufër metalike në makinë.

Njoftimi i Policisë së Sarandës:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin Agim Lika, 60 vjeç, pasi gjatë kontrollit në automjetin e tij, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan një armë të ftohtë (shufër metalike).

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts