Sport

Shkak dëmtimi, përfundon sezoni për mbrojtësin e Interit

shkak demtimi perfundon sezoni per mbrojtesin e interit
shkak demtimi perfundon sezoni per mbrojtesin e interit

Përfundon sezoni për Francesco Acerbin. Trajneri i Interit, Inazghi nuk mund të llogarisë në shërbimet e mbrojtësit për pjesët e mbetur të këtij edicioni, për shkak të një dëmtimi.

“Prioriteti im është gjithmonë të jap maksimumin për këtë fanellë, ndaj muajt e fundit kam luajtur duke shtrënguar dhëmbët, pavarësisht pubalgjisë. Tani me dy yjet në fanellë, kam kohë të rikuperoj dhe të jem 100% në formë për impenjimet me Italinë në Europian” –  shkruajti Acerbi në rrjetet sociale.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts