Kosova

Shkarkimi i kryetarëve në katër komunat në veri të Kosovës, KQZ diskuton sot verifikimin e nënshkrimeve të qytetarëve

shkarkimi i kryetareve ne kater komunat ne veri te kosoves kqz diskuton sot verifikimin e nenshkrimeve te qytetareve
shkarkimi i kryetareve ne kater komunat ne veri te kosoves kqz diskuton sot verifikimin e nenshkrimeve te qytetareve

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë, do të mbajë ditën e sotme një mbledhje ku pritet të diskutohet në lidhje me verifikimin e nënshkrimeve për shkarkimin e kryetarëve në katër komunat në veri.

Në rendin e ditës për mbledhjen  është edhe pika “Raporti lidhur me verifikimin e peticioneve të pranuar nga kuvendet e komunave Leposaviq, Zubin-Potok, Zveçan dhe Mitrovicë e Veriut”.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts