Shqiperia

“Shoferi i ‘Benz’-it humbi kontrollin dhe…”/ Aksidenti tragjik në Tepelenë, zbardhet identiteti i katër viktimave, dy nga të plagosurit në gjendje të rëndë

shoferi i benz it humbi kontrollin dhe aksidenti tragjik ne tepelene zbardhet identiteti i kater viktimave dy nga te plagosurit ne gjendje te rende
shoferi i benz it humbi kontrollin dhe aksidenti tragjik ne tepelene zbardhet identiteti i kater viktimave dy nga te plagosurit ne gjendje te rende

Është zbardhur identiteti i viktimave të aksidentit tragjik në Tepelenë.

Gazetarja Brikena Metaj raporton se bëhet fjalë për shtetasit:

Riza Astrit Rapaj 42 vjeç
Lavdosh Bega 62 vjeç
Lefteri Bega 57 vjeç
Afërdita Bega 85 vjeç

Ndërkohë që të plagosur rëndë janë dy persona:

Jani Meta rreth 60 vjeç
Lavdie Ismail Meta 61-vjeç

3 të tjerë janë të plagosur lehtë

Mësohet se ka qenë drejtuesi i automjetit “Benz” ai që ka humbur kontrollin duke dalë në korsinë e kundërt dhe duke u përplasur me automjetin “Toyota Yaris”.

Në aksident është përfshirë edhe drejtuesi i mjetit “BMW” që ndodhej pas tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts