Sport

Skënderbeu, Gvozdenoviç: I lumtur për lojën ndaj Tiranës, synojmë top-4

skenderbeu gvozdenovic i lumtur per lojen ndaj tiranes synojme top 4
skenderbeu gvozdenovic i lumtur per lojen ndaj tiranes synojme top 4

Trajneri i Skënderbeut, Ivan Gvozdenoviç analizoi barazimin pa gola ndaj Tiranës.

“Pas kartonit të kuq ishte shumë e vështirë për ne, pasi luajtëm me 1 lojtar më pak për më shumë se 75 minuta. Por jam i kënaqur me rezultatin. Isha shumë i kënaqur me lojtarët dhe nuk kishte nevojë për zëvendësime, pasi kishim ekuilibër. Vetëm 1 ndërrim kishte, Ivani për Rashicën. Nuk ka të bëjë largimi i Franklin te zëvendësimet. Por nuk e pashë të arsyeshme, pasi ishim mirë me Nikajn dhe Rashicën përpara. Kishim mundësi për kundërsulm.  Skënderbeu në vendin e katërt? Po patjetër, do e tentojmë deri në fund. Janë edhe 6 javë, do luftojmë deri në fund është e sigurt”, u shpreh Gvozdenovic.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts