Shqiperia Sport

“Të bashkuar mund të bëjmë të pamundurën realitet”, Jasir Asani i motivuar para ndeshjes me Kilin

te bashkuar mund te bejme te pamunduren realitet jasir asani i motivuar para ndeshjes me kilin
te bashkuar mund te bejme te pamunduren realitet jasir asani i motivuar para ndeshjes me kilin

Shqipëria sfidon sonte Kilin në Parma, në ndeshjen miqësore që do luhet në orën 20.45. Një test shumë i rëndësishëm ky për kuqezinjtë, të cilët do kërkojnë të tregojnë veten para Europianit, që fillon në verë. Futbollisti i Kombëtares, Jasir Asani ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku duket përkrah Nedim Bajrami dhe Naser Aliji.

“Tetovë – Shkup – Kumanovë. Të bashkuar mund të bëjmë të pamundurën realitet. Forca Shqipëri”, shkruan Asani. Asani ka luajtur deri më tani 9 ndeshje me përfaqësuesen, ku ka realizuar edhe 3 gola.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts