Sport

United dhe Aston Villa pas dere, titullari mund të largohet nga Napoli

united dhe aston villa pas dere titullari mund te largohet nga napoli
united dhe aston villa pas dere titullari mund te largohet nga napoli

Giovanni Di Lorenzo po mendon seriozisht të largohet nga Napoli në fund të sezonit. Sipas asaj që raportohet nga Il Mattino, Manchester United dhe Aston Villa kanë kërkuar informacion për lojtarin italian dhe çuditërisht e gjetën derën hapur.

Pavarësisht rinovimit, ai dëshiron të dëgjojë propozimet dhe të vlerësojë ofertat që vijnë në drejtim të tij.

Di Lorenzo është gati të kërkojë një takim me presidentin Aurelio De Laurentiis, ndërkohë që agjenti i tij Mario Giuffredi rrëfen arsyet që e shtynë atë të reflektojë kaq seriozisht për të ardhmen e tij. Di Lorenzo ka luajtur 29 ndeshje këtë sezon, ku ka realizuar një gol dhe ka dhuruar 5 asiste.

(J.S/BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts