Sport

VIDEO/ Atalanta shpërdoron avantazhin e dyfishtë, vetëm barazim në Bergamo ndaj Veronës

video atalanta shperdoron avantazhin e dyfishte vetem barazim ne bergamo ndaj verones
video atalanta shperdoron avantazhin e dyfishte vetem barazim ne bergamo ndaj verones

Atalanta nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2 ndaj Veronës në shtëpi, në ndeshjen e Serie A. U duk sikur bergamaskët vendosën ndeshjen në “shinat e duhura” duke realizuar dy gola në pjesën e parë, por nuk rezultoi kështu.

Golat e Scammacas dhe Ederson dërguan ekipin e Gasperinit në avantazhin e dyfishtë në dhomat e zhveshjes, ndërsa në fraksionit e dytë, miqtë nga Verona treguan se nuk kishin ardhur thjeshtë për shëtitje në “Gewis Stadium”. Verona u  fut në lojë me golin e Lazovic, përpara se Noslin të vendoste ekuilibrat.

(VIDEO)

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts