Shqiperia

VIDEO/ Konventa Kombëtare e PL-së, Ilir Meta mbërrin në Pallatin e Kongreseve

video konventa kombetare e pl se ilir meta mberrin ne pallatin e kongreseve
video konventa kombetare e pl se ilir meta mberrin ne pallatin e kongreseve

Teksa sot mbahet Konventa Kombëtare e Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka shkuar më herët në pallatin e Kongreseve. Ai është takuar përzemërsisht me përfaqësues të PL-së dhe simpatizantë të kësaj partie.

Kujtojmë se Konventa do të nisë në orën 10:00, ku do të ketë edhe zgjedhje për delegatët e partisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts