Lifestyle

VIDEO/ Rikja i hedh pana në fytyrë Eglës, degradon në konfrontim fizik debati mes vajzave në BBV

video rikja i hedh pana ne fytyre egles degradon ne konfrontim fizik debati mes vajzave ne bbv
video rikja i hedh pana ne fytyre egles degradon ne konfrontim fizik debati mes vajzave ne bbv

TIRANE

Një debat i ashpër ka degraduar në kontrontim fizik sot mes Eglës dhe Rikes. Pas një zënke dhe fyerjeve të dyanshme, Rikja, e revoltuar, i ka hedhur Eglës në fytyrë pana.

“Pastroje shpirtin para se të flasësh për njerëzit e mi, more vesh?”,- dëgjohet të thotë Rikja.

Pas kësaj, Egla e ka kapur nga duart dhe bluza Riken duke tentuar t’i marrë kutinë e panës, por Rikja ka vayhduar e revoltuar: “Pastroje shpirtin para se të flasësh për njerëzit e mi, more vesh? Shtrigë, pastroje shpirtin, shtrigë, mos më kap….”

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts