Sport

Zhegrova mungon në Conference League, zbulohet motivi

zhegrova mungon ne conference league zbulohet motivi
zhegrova mungon ne conference league zbulohet motivi

Edon Zhegrova nuk do të kontribuojë ndaj Aston Villas në UEFA Conference League, në ndeshjen që Lille zhvillon të enjten.

Diçka të tillë e ka bërë të ditur trajneri Fonseca, në konferencë për media para ndeshjes së nesërme. Numri një i pankiës së Lille u shpreh se sulmuesi shqiptar nuk është gati për shkak të një dëmtimi dhe me gjasë do të rikthehet në fushë pas pak ditësh.

Zhegrova ka realizuar pesë gola këtë sezon dhe ka  dhuruar pesë asiste.  Në këtë edicion, ai numëron 27 ndeshje.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts