Shqiperia

Zjarr në fushën e ish-plehrave në Fier, dyshimet e para

zjarr ne fushen e ish plehrave ne fier dyshimet e para
zjarr ne fushen e ish plehrave ne fier dyshimet e para

Një zjarr ka përfshirë ish fushën e plehrave në Fier.

Gazetari Ilmi Saliaj bën të ditur për BalkanËeb se në vendin e ngjarjes kanë shkuar zjarrfikëset që me ndërhyrjen e tyre po bëjnë të mundur të venë nën kontroll flakët.

[embedded content]

Ende nuk dihet shkaku u zjarrit, ndërsa dyshohet se mund të jetë shkaktuar nga ndonjë pakujdesi.

Me rritjen e temperaturave rreziku kryesor janë vatrat e zjarrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts