Shqiperia

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, shkak dyshohet një…Trafik i rënduar në njërin krah. Shihni pamjet nga ajri

aksident ne autostraden tirane durres shkak dyshohet njetrafik i renduar ne njerin krah shihni pamjet nga ajri
aksident ne autostraden tirane durres shkak dyshohet njetrafik i renduar ne njerin krah shihni pamjet nga ajri

Një aksident është regjistruar pasditen e kësaj të shtune në aksin nacional Tiranë-Durrës. Në tentativë për të parakaluar njëra-tjetrën, dy mjete janë përplasur në trafik ndarëse e autostradës.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Marikaj në Vorë. Fatmirësisht, nga përplasja nuk ka persona të lënduar. Si pasojë e aksidentit, ka patur trafik të rënduar në njërin krah të rrugës.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts