Lifestyle

Aktori i njohur Cillian Murphy imazhi i ri Versaces

aktori i njohur cillian murphy imazhi i ri versaces
aktori i njohur cillian murphy imazhi i ri versaces

ITALI

ShtĂ«pia italiane e modĂ«s Versace ka zgjedhur Cillian Murphy si imazhin e ri. “Jam e kĂ«naqur qĂ« Cillian tani Ă«shtĂ« pjesĂ« e familjes Versace”, tha drejtoresha artistike Donatella Versace nĂ« njĂ« deklaratĂ«.

“Ai Ă«shtĂ« njĂ« aktor i jashtĂ«zakonshĂ«m dhe çmimi tij nĂ« Oscar Ă«shtĂ« absolutisht i merituar”, tha ajo duke shtuar se ai Ă«shtĂ« njĂ« aktor mjaft tĂ«rheqĂ«s nĂ« ekran.

Përtej Oscars, ylli i Peaky Blinders ka dëshmuar se ka shumë stil edhe në veshje.

Aktori irlandez, i cili luajti në filmin Oppenheimer, do të kryesojë fushatën e re të modës, ku do të shihet duke veshur pjesë nga koleksioni i ri i Versace për meshkuj. Bashkëpunimi me markën vjen pasi aktori i njohur zgjodhi të vishej me një kostum të zi të realizuar nga marka e njohur në natën e çmimeve Oscar aty ku edhe mori çmimin e aktorit më të mirë.

E planifikuar të nisë më 3 Prill, kjo do të jetë fushata e parë e Murphy për kompaninë italiane të modës luksoze.

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts