Shqiperia

Ambasadori i BE takim me kryetaren e GJK, Gonzato: Diskutuam për punën e Gjykatës dhe bashkëpunimin e ardhshëm 

ambasadori i be takim me kryetaren e gjk gonzato diskutuam per punen e gjykates dhe bashkepunimin e ardhshem
ambasadori i be takim me kryetaren e gjk gonzato diskutuam per punen e gjykates dhe bashkepunimin e ardhshem

Ambasadori i BE në Shqipëri, Silvio Gonzato ka zhvilluar një takim me kryetaren e Gjykatës Kushtetuese, Holta Zaçaj.

Gonzato u shpreh përmes një reagimi në rrjetin social “X” se me Zaçajn diskutoi për punën e Gjykatës dhe bashkëpunimin e ardhshëm në mbështetje të këtij institucioni kyç të sistemit demokratik të Shqipërisë.

“Kënaqësi të takoja znj. Holta Zaçaj, Kryetare e Gjykatës Kushtetuese të Shqipërisë. Diskutuam për punën e Gjykatës dhe bashkëpunimin tonë të ardhshëm në mbështetje të këtij institucioni kyç të sistemit demokratik të Shqipërisë”, shkroi ai në X.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts