Lifestyle

Blero ndahet përfundimisht nga e dashura e tij

blero ndahet perfundimisht nga e dashura e tij
blero ndahet perfundimisht nga e dashura e tij

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka konfirmuar ndarjen nga e dashura e tij e fundit.

Lajmi Ă«shtĂ« konfirmuar nga “Prive”, ku nĂ« njĂ« kronikĂ« tĂ« javĂ«s ka bĂ«rĂ« tĂ« ditur se çifti, i cili ka qenĂ« shumĂ« i komentuar nĂ« media, tashmĂ« ka marrĂ« rrugĂ« tĂ« ndara.

Blero dhe ish-e dashura e tij u bĂ«nĂ« qendra e vĂ«mendjes sĂ« mediave rozĂ« veçanĂ«risht pas largimit tĂ« tij nga shtĂ«pia e “Big Brother VIP Kosova 2”. Ata u panĂ« bashkĂ« nĂ« njĂ« ngjarje pas-finale tĂ« spektaklit, duke ngjallur mĂ« shumĂ« kureshtjen rreth marrĂ«dhĂ«nies sĂ« tyre.

Vetë Blero është një figurë e njohur në skenën muzikore shqiptare dhe ka qenë pjesë e disa ndarjeve publike në të kaluarën.

Ai më parë ka qenë i martuar me aktoren e njohur Teuta Krasniqi, me të cilën ka edhe një vajzë. Pas kësaj, ai ishte në një lidhje me modelen Afrona Dika, me të cilën martesa nuk i zgjati shumë.

Blero, i cili ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme si këngëtar dhe kompozitor, vazhdon të jetë i fokusuar në projekte muzikore të reja dhe në angazhimet e tij profesionale.

Me një histori të pasur në skenë dhe eksperienca të ndryshme në jetën personale, ai ka treguar fortësi në menaxhimin e jetës publike dhe private.

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts