Shqiperia

“Çfarë e frikëson Ramën?”, Vokshi për interpelancën me kryeministrin: Të vijë në Kuvend të japë llogari për të vëllanë

cfare e frikeson ramen vokshi per interpelancen me kryeministrin te vije ne kuvend te jape llogari per te vellane
cfare e frikeson ramen vokshi per interpelancen me kryeministrin te vije ne kuvend te jape llogari per te vellane

Deputetja e PD-së, Albana Vokshi ka kërkuar praninë e kryeministrit Edi Rama në Kuvend, po ashtu edhe një interpelancë për akuzat ndaj vëllait të tij, Olsi Rama.

“Merrni masë për Spiropalin. Fjalor i papraniu4eshë. Duhet të ishte pranuar interpelanca me kryeministrin. Pse nuk vjen kryeministri? Çfarë frike ka? Çfarë halli ka? Si lëvizte vëllai i tij me makinën e trafikantëve? Si qenka çështje private narko-trafiku. Apo përdorimi i të njëjtin automjet. Edi Rama të zbatojë rregulloren.”, tha Vokshi.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts