Shqiperia

FOTOLAJM/ Mes tyre edhe gra, ja momenti kur protestuesit rrëzojnë gardhin metalik te bashkia e Tiranës

fotolajm mes tyre edhe gra ja momenti kur protestuesit rrezojne gardhin metalik te bashkia e tiranes
fotolajm mes tyre edhe gra ja momenti kur protestuesit rrezojne gardhin metalik te bashkia e tiranes

Pamjet që shihni tregojnë kur protestuesit, mes tyre dhe shumë qytetare, rrëzojnë gardhin metalik te bashkia e Tiranës.

Për gati 3 orë ata protestuan para bashkisë, në lidhje me aferën 5D, ku u arrestuan disa zyrtarë. Protestuesit u përplasën me policinë, ndërsa këshilltarët tentuan që të hynin brenda Bashkisë.

Për më tepër shihni fotot.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts