Lifestyle Shqiperia

FOTOLAJM/ Shfaqja e saj e parë në publik pas sherrit dhe kërkesës për urdhrin e mbrojtjes, ja momenti kur Elia Zaharia del nga gjykata pas seancës për divorcin

fotolajm shfaqja e saj e pare ne publik pas sherrit dhe kerkeses per urdhrin e mbrojtjes ja momenti kur elia zaharia del nga gjykata pas seances per divorcin
fotolajm shfaqja e saj e pare ne publik pas sherrit dhe kerkeses per urdhrin e mbrojtjes ja momenti kur elia zaharia del nga gjykata pas seances per divorcin

Kjo është shfaqja e parë në publik e Elia Zaharisë, pas përfshirjes së saj në një sherr të dhunshëm me Princ Lekën, me të cilin është një proces divorci. Në disa foto të publikuara nga LSA shfaqet aktorja e njohur, e vetme, duke dalë nga gjykata.

Kujtojmë se sot është mbajtur seanca gjyqësore për zgjidhjen e martesës mes Princ Lekës dhe aktores Elia Zaharia.

Kujtojmë se Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë një vajza nga martesa e tyre, ndërsa prej disa kohësh jetojnë të ndarë dhe kanë nisur procesin e divorcit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts