Shqiperia

I mituri përfundoi me plagë në spital, policia sqaron konfliktin në Gjirokastër

i mituri perfundoi me plage ne spital policia sqaron konfliktin ne gjirokaster
i mituri perfundoi me plage ne spital policia sqaron konfliktin ne gjirokaster

Policia ka sqaruar konfliktin në Gjirokastër mes dy 15-vjeçarëve, ku një prej tyre mbeti i plagosur.

NJOFTIMI I POLICISE

Sot me datë 08.03.2024 rreth orës 08:05 në lagjen “18 shtatori”, gjatë një konflikti të çastit një 15-vjeçar ka goditur me mjet prerës bashkëmoshatarin e tij, i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

15-vjeçari është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor vazhdon veprimet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts