Shqiperia

Ish-ministri Damian Gjiknuri në SPAK, ja pamjet teksa hyn në godinën e Prokurorisë së Posaçme

ish ministri damian gjiknuri ne spak ja pamjet teksa hyn ne godinen e prokurorise se posacme
ish ministri damian gjiknuri ne spak ja pamjet teksa hyn ne godinen e prokurorise se posacme

Ish-ministri i Infrastrukturës dhe Energjitikës, Damian Gjiknuri është paraqitur në SPAK.

Lajmi është konfirmuar për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala, ndërkohë që ende nuk dihet arsyeja e mbërritje s së tij në godinën e Prokurorisë së Posaçme.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts