Shqiperia

Korçë/ 16-vjeçarja godet me send të fortë xhamat e makinës së njerkut

korce 16 vjecarja godet me send te forte xhamat e makines se njerkut
korce 16 vjecarja godet me send te forte xhamat e makines se njerkut

Një 16-vjeçare në Korçë u procedua penalisht në gjendje të lirë.

E mitura ka qëlluar me një send të fortë xhamat e makinës së njerkut të saj.

“Filloi procedimi në gjendje të lirë për një 16-vjeçare, pasi në lagjen nr. 4, Korçë, dyshohet se ka dëmtuar me send të fortë, xhamat e automjetit të njerkut të saj”, njofton policia.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts