Lifestyle

Meghan Markle ka tanimë Instagram dhe ky është postimi i saj i parë

meghan markle ka tanime instagram dhe ky eshte postimi i saj i pare
meghan markle ka tanime instagram dhe ky eshte postimi i saj i pare

Dukesha e Sussex-it, Meghan Markle, është rikthyer në Instagram pas një mungesë të gjatë. Ajo ka hapur një llogari të re dhe një uebsajt të ri, që duket të jetë një markë e re e stilit të jetës.

Meghan hapi llogarinë e quajtur American Riviera Orchard. Biografia për faqen në Instagram thjesht lexon, “Nga Meghan, Dukesha e Sussex. Themeluar në vitin 2024.”

Në Story-n e saj të parë në Instagram, Meghan shihet duke mbledhur lule dhe duke gatuar në kuzhinë me këngën “I Wish You Love” nga Nancy Wilson. Llogaria e re e Meghan ka mbledhur mbi 326,000 ndjekës me nëntë postime. Nëntë kuadratet e fotografive në Instagram krijojnë logon e markës së re.

Megjithatë, Dukesha e Sussex me sa duket ka vendosur të çaktivizojë komentet, ndoshta për shkak të frikës së komenteve negative.

Meghan ka folur për “bullizmin dhe abuzimin” në internet me të cilët ajo u përball kur ishte shtatzënë me Princin Archie dhe Princeshën Lilibet, gjatë një fjalimi në Festivalin South by Southwest (SXSW) në Teksas.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts