Sport

Melissa Satta harron shpejt Matteo Berrettini-n, pushime luksi vetëm në Dubai

melissa satta harron shpejt matteo berrettini n pushime luksi vetem ne dubai

Është prill por në Dubai duket sikur tashmë kemi hyrë në sezonin e verës. Melissa Satta e shijon këtë kohe me pushime dhe poston foto të ndryshme në Instagram, ku nuk mungojnë edhe ato me bikini.

Në të njëjtat orë që ish-i i saj Matteo Berrettini fitoi turneun e tenisit në Marrakech, Satta po shijonte plazhin në Emiratet e Bashkuara Arabe. Me pak fjalë, nuk duket në horizont asnjë mundësi ribashkimi, me dy personazhet që shohin përpara gjërat e tyre në rrugë të ndara.

Melissa
Melissa

Melissa Satta, edhe pse sot 38 vjec, vijon të jetë në formë të shkëlqyer. Ajo gjithnjë ka ditur të tërheqë vëmendjen, pasi përvec hireve të saj, ka qenë prezantuese dhe e lidhur me ish-futbollistin Kevin-Princ Boateng. Vitet kalojnë, por ajo mbetet e njëjta.

Melissa 1
Melissa 1

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts