Bota

Tragjike/ Zjarri përfshin banesën në Itali, vdes nëna me tre fëmijët

tragjike zjarri perfshin banesen ne itali vdes nena me tre femijet
tragjike zjarri perfshin banesen ne itali vdes nena me tre femijet

Një grua 32-vjeçare rumune dhe tre fëmijët e saj të vegjël vdiqën nga një zjarr në banesën e tyre në Bolonja të premten në mëngjes.

Gruaja, Stefania Alexandra Nistor, vdiq rrugës për në spital, ndërsa dy vajzat dhe një djalë i saj vdiqën në banesë nga tymi i thithur nga një sobë në dhomën e gjumit ku rrinin të gjithë, tha policia.

Vajza e madhe ishte gjashtë vjeçe dhe e vogla dy, sikundër dhe djali, binjaku i saj.

Babai rumun i fëmijëve ishte në punë kur ndodhi tragjedia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts