Shqiperia

VIDEO/ Përfshihet nga flakët apartamenti në Elbasan, pronari plagoset pasi tentoi të shuajë zjarrin

video perfshihet nga flaket apartamenti ne elbasan pronari plagoset pasi tentoi te shuaje zjarrin
video perfshihet nga flaket apartamenti ne elbasan pronari plagoset pasi tentoi te shuaje zjarrin

Në lagjen “11 Nëntori” në qytetin e Elbasanit është përfshirë nga flakët gjatë pasdites së shtunë një apartament dhe për pasojë është lënduar pronari i banesës, i cili ka qenë brenda në shtëpi gjatë kohës që ka rënë zjarri.

Sipas burimeve zyrtare , K. K, 55 vjeç gjatë kohës që ka ndërhyrë për të fikur zjarrin, është lënduar lehtë dhe mori mjekim në spitalin rajonal të Elbasanit.

[embedded content]

Dyshohet se zjarri u shkaktua për shkak të një shkëndije në pajisjen elektrike të ngrohjes. Ndërhyrja e menjëhershme e zjarrfikësve bën të mundur mospërhapjen e zjarrit edhe në apartamentet ngjitur.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts