Shqiperia

VIDEO/ “Rini, ‘jo’ gjumë, boll fjeti Luli”, Meta aktivizon të rinjtë: Bëni ‘share’ dhe ‘like’ (Reagimi për fjalimin e Kryemadhit)

video rini jo gjume boll fjeti luli meta aktivizon te rinjte beni share dhe like reagimi per fjalimin e kryemadhit
video rini jo gjume boll fjeti luli meta aktivizon te rinjte beni share dhe like reagimi per fjalimin e kryemadhit

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta teksa ka bërë foto me të rinj të pranishëm në Konventën Kombëtare dhe ka takuar shumë prej tyre, iu ka bërë thirrje që jenë më aktivë në rrjetet sociale.

“Bëni share, bëni like”, dëgjohet teksa thotë Meta.

Po ashtu ai iu bëri thirrje të rinjve që të jenë më aktivë dhe të zgjohen nga gjumi, ndërsa ironizoi kryetarin e PD-së, Lulzim Basha. Kujtojmë se Meta sot në fjalimin e tij në Konventë foli për bashkim mes shqiptarëve dhe ‘dashuri pa kushte’ mes tyre.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts