Lifestyle

Jonida Maliqi, pjesë e “Ferma VIP”

jonida maliqi pjese e ferma vip
jonida maliqi pjese e ferma vip

“Ferma VIP” do të nisë së shpejti në Vizion Plus dhe pak nga pak po zbulohen edhe personazhet e njohur që do të bëhen pjesë. Deri më tani, janë konfirmuar zyrtarisht si banorë Çiljeta Xhilaga dhe Sinan Hoxha, ndërsa si prezantues, Adrola Dushi dhe Bes Kallaku.

Burime për Pop Art Media bëjnë të ditur se një personazh tjetër shumë i famshëm që do të bëhet pjesë e fermës është Jonida Maliqi.

Deri më tani, Jonida nuk ka zbuluar asgjë në profilin e saj në Instagram, duke e mbajtur sekret pjesëmarrjen në reality show.

Se si do të përshtatet Jonida me jetën e fshatit, mbetet për t’u parë.

Ne i urojmë shumë suksese në këtë aventurë të re televizive!

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts