Bota

Policia britanike ide brilante për të pastruar rrugët nga keqbërësit, efektivët sillet si të dehur dhe… (VIDEO)

policia britanike ide brilante per te pastruar rruget nga keqberesit efektivet sillet si te dehur dhe video
policia britanike ide brilante per te pastruar rruget nga keqberesit efektivet sillet si te dehur dhe video

Policia britanike ka gjetur një mënyrë aspak të pazakontë në mënyrë që të pastrojë rrugët nga grabitësit.

Duke u shtirur si të dehur, ata patrullojnë rrugëve të lagjeve më të rrezikshme të Britanisë, në përpjekje për të ‘joshur” hajdutët potencialë, pasi krijojnë përshtypjen e një preje të lehtë.

Në videon e publikuar në rrjetin social “X” nga “Nexta”, shihet një operacion i ngjashëm, ndërkohë që në momentin që policët sulmohen nga keqbërësit, kolegët e tyre ndërhyjnë duke neutralizuar situatën.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts