Shqiperia

Shtyhet për nesër në orën 12 seanca për Berberin dhe dy të arrestuarit e tjerë

shtyhet per neser ne oren 12 seanca per berberin dhe dy te arrestuarit e tjere
shtyhet per neser ne oren 12 seanca per berberin dhe dy te arrestuarit e tjere

Është shtyrë seanca gjyqësore për ish-kreun e ARRSh-së Evis Berberi dhe dy të arrestuarve të tjerë.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për Balkanweb se seanca për Berberin është shtyrë për nesër në orën 12:00.

Seanca e planifikuar për sot është shtyrë, për shkak se avokatët kanë kërkuar kohë që të njihen me aktet e dosjes.

Seanca për Berberin nisi sot në orën 13:00 dhe u ndërpre deri tani, për shkak se avokatët nuk dispononin materialin hetimor dhe duhej të njiheshin me të. Me kthimin e trupës, u vendos shtyrja për ditën e nesërme.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts