Shqiperia

“Të hyjë populli brenda”, deputetët e opozitës thirrje mbështetësve ndërsa Garda nuk i lejon të hyjnë në Parlament

te hyje populli brenda deputetet e opozites thirrje mbeshtetesve ndersa garda nuk i lejon te hyjne ne parlament
te hyje populli brenda deputetet e opozites thirrje mbeshtetesve ndersa garda nuk i lejon te hyjne ne parlament

Deputetët e opozitës po shtyjnë me forcë punonjësit e Gardës për të hyrë në ambientet e brendshme të Parlamentit të Shqipëris. “Turp të keni”, dëgjohet një prej deputetëve opozitar.

Deputeti Asllan Dogjani bën thirrje që populli të hyjë brenda. “Këtu është diktaturë. Edhe Enver Hoxha nuk i ndalonte deputetët të hyjnë brenda”, tha ai. “Komandanti iu mori nja 100 milionë euro dhe iku”, tha deputeti Ervin Salianji, drejtuar punonjësve të Gardës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts